1
/
of
4
RaspBUNNY
Regular price
$7.75 USD
Regular price
Sale price
$7.75 USD
Unit price
/
per
Tax included.
Couldn't load pickup availability
We created this cute and tasty balsa block snack to hang anywhere in your bunny's home so they can work for their treat! 3 raspberry balsa blocks, a sharable but safe flower and of course we added a vine ball stuff with hay!
Share



